Portfolio

Fotografie, video, retuše, grafika

Moc rád bych na stránku svého portfolia uložil své nejlepší práce. A průběžně se o to taky snažím. Ale je to jako se vším v životě. Člověk prostě nikdy není spokojený. Pokud by byl, není už pak žádný prostor pro zlepšení.

A taky jsem trochu líný. Jenom trochu, jako každý. Takže abych začal pracovat, potřebuji nějaký podnět. No a v mém případě jsou to nejčastěji dluhy. Ne, to byl jen vtip. Samozřejmě. Nebojte. Dluhy mě z hospody nevytáhnou..

Snad si svým vtipkováním nezahrávám příliš s Vaší pozorností. Ale pokud jste ještě stále tady a čtete, mám ještě šanci. Ta přece umírá poslední. Zvlášť, když člověk sám sebe nebere příliš vážně. A přesto vše bych nechtěl dopadnout jako kamarád spisovatel. Když jsem se ho ptal, jak uspěl se svým novým románem, vesele odpověděl: "No, přečetli si ho, proškrtali, ale nakonec vydali! V rubrice anekdot." 

Pokud máte dotaz, nápad, cokoli, co se týká fotografování, budu rád, když mi napíšete sem a nebo na FB. Mějte všichni fajn den Petr Johanson

Souhlasí někdo s tím, že ..

nejdůležitější věcí v životě lidském jsou jeho krátké momenty?Požádal jsem některé své klienty, aby mi napsali zpětnou vazbu na mé portfolio a zde několik odpovědí, které samozřejmě moc rád zveřejňuji: 


"Vítejte v srdci a duši tohoto fotografického portfolia. Zde se setkáte s obrazy, které proniknou přímo k vašim nejhlubším emocím. Snímky, které vás vezmou na cestu skrze zářivé úsměvy, slzy štěstí a objetí, která se táhnou přes generace. Tyto fotografie jsou výrazem lásky, vzpomínek a důležitých okamžiků, které tvoří naše životy. Jsou to obrazy, které promlouvají bez slov a otevírají naše srdce. Ponořte se do těchto snímků a připusťte, aby vás emocionální vlny unesly na výlet naplněný radostí, nostalgií a sílou lidského spojení. Toto portfolio je pozvánkou k setkání s vlastními emocemi, k prozkoumání hlubin lidského prožívání a k uchování těch nejcennějších okamžiků našich životů. Připravte se na dobrodružství plné slz, smíchu a nezapomenutelných chvil, které vás naplní radostí a dokážou vám připomenout, jak cenný je každý okamžik." Michaela K.

Wau, moc děkuji, Míšo, Petr Johanson


"Vítejte v portfoliu tohoto fotografického umělce plném úžasných momentů a emotivních okamžiků. Zde se setkáte s fotografiemi, které vás přinutí zastavit se, vnímat a cítit. Tyto snímky jsou zrcadlem lidských emocí, od radosti a štěstí po melancholii a hluboké přemýšlivosti. Jsou to obrazy, které vyprávějí příběhy, zachycují důležité okamžiky a odrážejí hlubší významy skryté v lidském prožívání. Připravte se na procházku kolem citů, zahalených v barvách a světle, a objevte, jakou sílu a krásu mohou fotografie přenášet. " Lucie Š.

Nemám slov, moc děkuji Lucko, Petr Johanson