Nabídky a aktuality

Fantasy focení, zážitkové focení, portréty a další služby

ateliér Praha
ateliér Praha


Zde najdete aktuální akční nabídky. V současné době nabízím fantasy focení v ateliéru v Praze , zážitkové focení především v exteriéru v různých lokalitách celé České republiky, svatební focení,  focení se zvířaty v lokalitách dle možností,  portréty a produktové focení.

Pokud se Vám fotky líbí a sami byste chtěli mít pro sebe nebo své blízké podobné, podívejte se prosím na aktuální nabídky a slevy. Slevy jsou vždy časově omezené a platí pro závazné objednávky. Objednávka je závazná, pokud je uhrazena alespoň 50% záloha.ATELIÉROVÉ FOCENÍ V PRAZE

Ateliérové focení v Praze i s vizážistkou. Výsledkem je 10 profi upravených fotek v tiskové kvalitě. Cena 5.000 Kč. Focení trvá zhruba 2,5 -3 hodiny. Z toho je 1 hodina líčení a úprava vlasů. V případě zájmu o focení bez vizážistky je cena jen 3.500,-Kč. 


FANTASY FOCENÍ v ateliéru

Nabízím focení v ateliéru a následnou úpravu fotek do fantasy podoby. Focení trvá cca. 1 hodinu. Celý balíček zahrnuje 3 upravené fotografie, pronájem ateliéru s technikou a  po dohodě i zapůjčení kostýmů a drobných rekvizit. Fotím v ateliéru v Praze na IP Pavlova a na Chodově.


Cena za osobu  je             3.000,-Kč

Případné další fotografie z focení jsou při doobjednání množství 1-3 ks                500,-Kč/ks

doobjednání 4-5 ks                                                                                                    300,-Kč/ks

ZÁŽITKOVÉ FOCENÍ

Zážitkové focení pro jedinečnou vzpomínku je možné zvolit ve dvou základních variantách. 

V ateliéru anebo exteriéru. 

Balíček služeb vždy zahrnuje 4 upravené digitální fotografie v tiskové kvalitě, zapůjčení kostýmu, vizážistku pro líčení a  úpravu vlasů od profesionální kadeřnice, rekvizity (v případě focení v exteriéru vč. živých zvířat jako jsou koně, psi, ovce, ptáci)  Na kostýmech je nutné se dohodnout dopředu, především je nutné sdělit velikost a motiv kostýmu jako  například  princeznovské, svatební, pohádkové kostýmy nebo večerní šaty. 

Cena za celý balíček v exteriéru je         5.000,-Kč

focení trvá 2-3 hodiny

V případě focení v interiéru je nutné připočíst pronájem ateliéru:

1 hod. v zámeckém ateliéru White Castel Studio v Berouně- 3.000,-Kč vč. DPH  ateliér WCS Beroun

1,5 hod. v industriálním ateliéru v Praze 2.100,-Kč vč. DPH ateliér Factory photo studio


Cena za každou další fotku 

v případě doobjednání 1-3 ks                      500,-Kč/ks

v případě doobjednání 4-5ks                      300,-Kč/ks

Fotky je možné nechat vytisknout na papír či plátno (není zahrnuto v ceně.)  

V současné chvíli máte příležitost využít slevy ve výši 20% při závazné objednávce (uhrazení zálohy ve výši 50%), která je platná jen do konce března 2022.

PRODUKTOVÉ FOCENÍ a reklamní materiály

FOCENÍ PRO E-SHOPY

Nabízím spolupráci v oblasti focení produktů pro e-shopy. Fotky jsou ve vysoké kvalitě a je možné je mnohonásobně zvětšit, aniž by ztratily ostrost. Fotky jsou bez rušivých a nechtěných odlesků, které zbytečně odvádí pozornost a působí rušivě.Fotky pro e-shopy jsou na absolutně bílém pozadí. To je po e-shopy velmi důležité, neboť na bílém pozadí obrazovky pak každý jiný odstín vypadá amatérsky a Vašeho klienta spíše odradí. V případě zájmu mohu nabídnout také tvorbu informačních popisů a textů. Rovněž je možné se dohodnout na převzetí administrativní části vedení Vašeho e-shopu včetně komunikace s klienty a dodavateli. Cena za focení produktů je velmi různá a liší se dle náročnosti zpracování fotografie. Vysoce lesklé a průhledné materiály jsou složitější na zpracování než matné povrchy. Cena za některé produkty tak může být například už od 10 Kč za kus, zatímco jiné mohou stát i 100 Kč za kus. Pro konkrétní nabídku mě prosím kontaktujte na e-mailu.

REKLAMNÍ MATERIÁLY PRO TISK A E-MARKETING

Nabízím fotografie produktů a zpracování grafické úpravy pro tisk nebo e-marketing. Fotografie i grafiky jsou opět ve vysoké kvalitě a jsou vhodné i pro tisk větších rozměrů. Někdy jenom samotná fotka prostě nestačí. Sdělení nebo myšlenku, kterou chcete předat, je nutné podpořit, doplnit a zpracovat tak, aby sdělení odpovídalo vašemu záměru. Ceny jsou individuální podle složitosti zakázky a konkrétní nabídku pro Vás připravím po bezplatné konzultaci. 

KOLÁŽE

Na světě žije zhruba 7,8 miliardy lidí. Průměrný člověk prý ujde za život pěšky asi 200 tisíc km. To je vzdálenost 5x kolem zeměkoule. A kolik na téhle cestě člověk potká lidí? Na tuto otázku existuje poměrně přesná odpověď. Plus mínus víc, než si dokážeme pamatovat.

Aby si nás někdo zapamatoval, musíme nejdřív zaujmout. Čímkoli. Pokud stojíme o něčí pozornost, musí si nás všimnout. To platí v životě i podnikání. Ať už hledáte lásku nebo klienty, případně i obojí. A co pro Vás tedy mohu udělat já. Nemohu zaručit, že se zamilujete, ale rozhodně pomohu, aby si Vás všimli. Pokud Vás ta myšlenka zaujala, ale přitom nejste zaujatí.......