PRODUKTOVÉ FOCENÍ

PRO E-SHOP I MARKETINGMám za to, že v přehršli informací, reklam a příspěvků na sociálních sítích, musí každé sdělení nejprve vizuálně zaujmout. Pokud se to nepodaří, ptáček uletěl. Do klece se pak nikdo nevrací rád a dobrovolně. Bude se muset vyměnit návnada. A ta bude muset být ještě voňavější a mnohem lákavější. Když se ale přeci jen podaří zastavit těkající oko uživatele, může se z něj, alespoň na malou chvíli, stát čtenář. S textem je to pak ještě možná složitější. MUSÍUDRŽETČTENÁŘOVUPOZORNOST. A to není jednoduché. Lákadel pro oko je nade vší pochybnost příliš mnoho.

Úplně zcela TO NEPLATÍ v případě, že uživatel je již na stránkách Vašeho e-shopu a hledá konkrétní produkt V této chvíli již není až tak důležitá kreativita, jako spíš kvalita obrázku a správný výstižný popis, který nejen zaujme, ale má i vypovídající hodnotu. Přeji hodně úspěchů a pokud máte o více informací nebo cenovou nabídku, napište mi, prosím. Petr Johanson.

E-COMMERCE

Produktové focení

Grafické návrhyPRODUKTY


svatební šaty

Módní návrhářka Marta Jordánová navrhuje a tvoří exkluzivní šaty pod značkou MJ design a zároveň provozuje svatební salon Tamara ve Slaném, v okrese Kladno ve Středočeském kraji. V ateliéru MJ design nabízíme modelové krejčovské služby na nejvyšší profesionální úrovni, odborné poradenství, individuální přístup dle požadavků a zakázkovou výrobu od návrhu až po realizaci modelu. Jedná se o autorskou tvorbu společenských a svatebních modelů, přičemž se klade důraz na kvalitní a precizní zpracování.

SPORTOVNÍ AKCE letáky

Scootry
Scootry

FOTOREPORTÁŽE

PRODUKTY 


REKLAMNÍ letáky a reklamní materiály


PROPAGAČNÍ LETÁKYFOCENÍ PRODUKTŮ PRO e-shopy

Produkty na čistě bílém pozadí