Videa

LÍČENÍ A ÚPRAVA VLASŮ NA FOCENÍ

Když už se člověk nechá zvěčnit a investuje do své vzpomínky čas i peníze, asi bude chtít na té fotce vypadat dobře. Takže zvolený outfit, místo na focení i to jak bude fotka vypadat by rozhodně měla doplnit starost o vlasy a make-up. Jak to může vypadat je vidět tady na tom videu, třeba Vás to zaujme. 

TETOVÁNÍ RUKÁVU

Dobře si ještě pamatuji dobu, kdy tetování bylo vizitkou kriminálníků. Ale to je už prostě dlouho. Dnes je to spíš módní záležitost, vyjádření postoje, trvalá ozdoba. Když se pro tetování rozhodne v dnešní době holka, už to dávno není nic výjimečného. Nicméně, když se rozhodne nechat si vytetovat rukáv, to už je něco a tak jsem chtěl být u toho a podívat se, jak se to vlastně dělá. Tetoval Petr Sedloň, neuvěřitelnej borec Petr Sedloň a kérka se hodně povedla:. Celé tetování trvalo cca. 5 hodin a pode výrazu slečny to asi dost bolí a to to ještě bude muset absolvovat asi 2x. Nicméně je to hodně povedené, co říkáte? 

RIZIKOVÉ KÁCENÍ STROMŮ

Stromy jsou krásné a živé bytosti. Někdy však jejich velikost nebo stáří a umístění způsobují riziko škod na zdraví i majetku a pak nezbývá, než strom uříznout. Jenže rozměry, umístění stromu, jeho stav a velikost bezpečné dopadové zóny mohou být velkou komplikací. Nezbývá pak než si zavolat odborníka na takovou práci. Já se jednou s takovou firmou Bronislav Říčka ml. vydal na fušku, abych viděl, jak to vlastně celé probíhá.


PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KERATINOVOU METODOU

Toto video je o prodlužování vlasů. O tom už jsem v minulosti několikrát slyšel a dokonce se mi někdo snažil i vysvětlit, jak se to dělá. Marně. Nakonec je to ale docela jednoduché, nebo to tak alespoň vypadá. Video je záznamem prodlužování vlasů keratinovou metodou pro kadeřnictví  Dany Nečinové.