Focení TFP

01.05.2023

TFP je skvělá příležitost pro modelky a fotografa pracovat společně a vzájemně si pomáhat k dosažení svých cílů. 

Pro ty, kdo neví, TFP (Trade for Print) znamená, že modelka a fotograf spolupracují na projektu, kde si navzájem nabízejí své služby zdarma. Modelka poskytuje svou tvář, postavu a talent, zatímco fotograf poskytuje své zkušenosti, talent a vybavení. Cílem spolupráce je vytvořit krásné a profesionální fotografie, které jsou pro oba strany užitečné k rozvoji své kariéry.

Jako fotograf, nabízím TFP focení hezkým a zajímavým slečnám a ženám, které chtějí získat kvalitní fotografie do svého portfolia. V průběhu spolupráce navrhnu styl, místo focení a zajistím profesionální vizážistku, aby byla modelka na focení co nejkrásnější. Během focení se budu snažit vytvořit uvolněnou atmosféru a spolupracovat s modelkou na vytvoření krásných a autentických fotografií.

Jako modelka, můžete očekávat, že dostanete profesionální make-up a účes, které podtrhnou vaši přirozenou krásu. Samozřejmě, že můžete mít svůj vlastní styl, který byste chtěli zahrnout do fotografií, a já se rád budu snažit tento styl přizpůsobit. Naše spolupráce by měla být přátelská a pozitivní, kde společně budeme spolupracovat na vytvoření jedinečných fotografií, které vám budou sloužit jako cenná součást vašeho portfolia.

Pokud jste zájemce o TFP focení, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si schůzku. Společně vytvoříme krásné fotografie, které budou výhodou pro obě strany.