Hledám vizážistku

25.06.2023

Ahoj, mnozí víte, že jsem fotograf a nyní bych rád bych našel vizážistku z Plzně nebo blízkého okolí na dlouhodobou spolupráci.

Mohu Vám pomoci s propagací, tvorbou a správou webových stránek, dodám fotografie a videa. Sám potřebuji pomoci s některými vlastními projekty při líčení a úpravě vlasů  a Vám mohu pomoc s těmi vašimi. Naprosto zásadní je spolehlivost a Vaše práce. Není možné se vykašlat na práci, protože je víkend a jde se pít Projekty se konají velmi často právě o víkendech. Nejlepší možná lokace je Plzeň a nebo blízké okolí, ale s některými projekty se jezdí dál, velmi často Praha a okolí.

Podívejte se prosím i na mé portfolio, kde najdete i některé známé osobnosti ze světa modelingu a módy, ale hlavně si uděláte představu co a jak fotím. Pokud máte třeba už nějaké své vlastní portfolio, prosím pošlete mi také odkaz.


Při spolupráci jde nejvíce o líčení a úpravu vlasů modelek. Pro vás naopak mohu zachytit Vaši práci - a připravit fotky a videa. 


 Pokud Vás to zaujalo, nebo víte o někom, koho by to mohlo zaujmout, napište mi prosím a zkusíme se pobavit. V každém případě předem dík